Baanwedstrijden 

 

 

De Baankalender voor 2023 is gereed. Op- of aanmerking kun je melden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

  • In rode tekst alle Zeeuwse Kampioenschappen (ZK).
  • De wedstrijden met  "(selectiewedstrijd Regio-ontmoeting)" in de omschrijving gelden als selectiemoment voor de Pupillen en C/d junioren voor de Regio-ontmoeting op 3 juni 2023.
    Er worden nog wedstrijden toegevoegd, ook buiten de regio die speciaal worden aangemerkt als selectiewedstrijd!!!
  • In blauwe tekst de regio-ontmoeting.
  2023  
     
Maart Evenement Locatie
Za 25 oefenwedstrijd (alleen eigen leden) (selectiewedstrijd Regio-ontmoeting) AV'56, Goes
Za 25 Blokmeerkamp U12/U8 (selectiewedstrijd Regio-ontmoeting) Spado, Bergen op Zoom
Za 25 mini-meerkamp U16/U14 (selectiewedstrijd Regio-ontmoeting) Spado, Bergen op Zoom
     
April Evenement Locatie
Za 1 blokmeerkamp U12/U8 (selectiewedstrijd Regio-ontmoeting) AV Scheldesport, Terneuzen
Za 1 Wedstrijd U16/U14 (selectiewedstrijd Regio-ontmoeting)   AV Scheldesport, Terneuzen
Za 8 ............... (selectiewedstrijd Regio-ontmoeting) .........., .............
Ma 10 paaseiwedstrijd (alleen eigen leden) Dynamica, Vlissingen 
Za 15  ZK individueel U14/U16/U18/U20 senioren en Masters (selectiewedstrijd Regio-ontmoeting)  Delta sport, Zierikzee
Za 15 ............... (selectiewedstrijd Regio-ontmoeting) .........., .............
Za 22 "Pupillen"wedstrijd U12/U8 (selectiewedstrijd Regio-ontmoeting)  AV'56, Goes
Za 22 Competitie U16/U14 ronde 1 (selectiewedstrijd Regio-ontmoeting)  n.n.b.
Za 29 ............. (selectiewedstrijd Regio-ontmoeting) ........, ..............
     
Mei Evenement Locatie
Zo 07 Competitie Senioren Divisie 3 ronde 1 RKHAV, Hulst is verzocht door de AU om te organiseren
Wo 10 Avondwedstrijd U14 en ouder Dynamica, Vlissingen
Za 13 1e Athletics Champs wedstrijd Regio 11 AV Flakkee, Middelharnis
Wo 24 Avondwedstrijd U14 en ouder AV'56, Goes
Ma 29 Pinksterwedstrijd RKHAV, Hulst
     
Juni Evenement Locatie
Za 3 juni Regio-ontmoeting U9-U16 Rotterdam Atletiek, Regio Rijnmond
Za 10 2e Athletics Champs wedstrijd Regio 11 De Wielingen, Oostburg
Za 10 baanwedstrijd U14 en ouder De Wielingen, Oostburg
Za 17 Blokmeerkamp U12/U8 Delta Sport, Zierikzee
Za 17 Competitie U16/U14 ronde 3 AV Scheldesport, Terneuzen heeft aanvraag gedaan
Vr 23 Avondwedstrijd looponderdelen, alle categorieen AV Scheldesport, Terneuzen
Za 24 Onderlinge duo-wedstrijd (alleen eigen leden) AV'56
Vr 30 Uurloop, baan AV'56, Goes
     
Juli Evenement Locatie
Za 1 3e Athletics Champs wedstrijd Regio 11 Dynamica, Vlissingen 
Za 8 Sprint gala AV Scheldesport, Terneuzen 
Vr 21 Goes on Track   AV'56, Goes
     
Augustus Evenement Locatie
 Vr 25 Avondwedstrijd Looponderdelen, alle categorieen AV Scheldesport, Terneuzen
     
September Evenement Locatie
Za/Zo 2/3 ZK Meerkamp U16/U14  Dynamica, Vlissingen
Za 9 4e Athletics Champs wedstrijd Regio 11 AV Scheldesport, Terneuzen
Za 9  VB Wedstrijd AV Scheldesport, Terneuzen 
Za 16 ZK individueel U12 t/m U8 RHHAV, Hulst
Za 30 Clubkampioenschappen RKHAV, Hulst 
Za 30 Clubkampioenschappen Delta Sport, Zierikzee
Za 30 Clubkampioenschappen Dynamica, Vlissingen
Za 30 Clubkampioenschappen De Wielingen, Oostburg
     
Oktober Evenement Locatie
Za 7  Clubkampioenschappen AV Scheldesport, Terneuzen 
     
November Evenement Locatie
     
     
December Evenement Locatie
Za 16 Winter werp 3kamp, voor U14 en ouder AV Scheldesport, Terneuzen