Weg en veldwedstrijden kalender

 

De kalender voor 2023 is gereed. Op- of aanmerking kun je melden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Apart gemarkeerd :

  • De crosscompetitiewedstrijden van Regio 11, VZA.
  • De ZK's van de Regio 11, VZA.

 

  2023      
         
december Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
9 30e Inkelcross (3e cross Crosscompetitie VZA)  + ZK cross 23/24 AV'56 Kruiningen Cross
17 Jules limitidloop  De Wielingen Breskens  Trail/Cross/Trimloop
26 Kerstloop  Dynamica Dishoek  
30 Oliebollenloop  AV'56 Goes alleen eigen leden
31 Tankloop Dynamica Westkapelle  
31 2e natuurloop 23/24 De Wielingen Nieuwvliet  
         
  2024      
         
januari Evenement Organisatie  Lokatie Opmerkingen 
Za 06
Wallenloop
AV'56 Goes
Wallenloop
Zo 07
nieuwjaarsloop
covs wacheren
Vlissingen
i.s.m. Dynamica, trimloop
Za 13 Delta cross (4e cross Crosscompetitie VZA) Delta Sport Westerschouwen Cross
Za 20 Kustcross (5e cross Crosscompetitie VZA) Dynamica Vlissingen Cross
         
februari Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
Za 03 Hoppenbrouwers 29e Grevelingencross (6e cross Crosscompetitie VZA) AV Flakkee Bruinisse Cross
Zo 04  SPAR Midwineter Halve marathon, ZK halve marathon  De Wielingen Cadzand-bad Wedstrijd
Za 17
Massaloop
Dynamica
Oostkapelle
Trimloop
Za 24
Zwemloop
Dynamica
Vlissingen Wedstrijd
Zo 25
Bosbokkentrail
Bosbokken
Burgh Haamstede
i.s.m. Delta sport, Trail
Zo 25 3e Natuurloop De Wielingen Cadzand Trimloop
         
maart Evenement Organisatie  Lokatie Opmerkingen
Za 02 10e Scheldesportcross (7e cross Crosscompetitie VZA)   AV Scheldesport  Westdorpe Cross 
Za 09 Jeuggdclubcross Dynamica Dishoek Trimloop, alleen voor eigen leden
Za 09 Pannenkoekenmolenloop Delta sport Burgh Haamstede Wedstrijd- en Trimloop
Za 09 Zwemloop ZC Koewacht/Honte Hulst i.s.m. RKHAV, Wedstrijd
Zo 10 4e Natuurloop De Wielingen Cadzand Trimloop
Za 16 Krokusloop RKHAV Hulst Trimloop
Za 23 Ronde van Bruinisse BR Running Bruinisse i.s.m. Delta Sport, Trimloop
Za 30 25 km van Hulst RKHAV Hulst Trimloop
Za 30 Oosterscheldeloop AV'56 Kattendijke Wedstrijd- en Trimloop
         
April Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
Ma 01 Paasloop De Wielingen Breskens Trimloop
Vr 19 Oranjemuidenloop org. com. Arnemuiden Arnemuiden i.s.m. Dynamica, Trimloop
Za 20 Marathon Zeeuws-Vlaanderen St. Mar. Zws. Vl. Hulst/Terneuzen i.s.m. RKHAV en AV Scheldesport, Trimloop
Za 27 Schipper Omloop van Menheerse AV Flakkee Middelharnis Wedstrijd- en Trimloop
Zo 28  Zwaakse Weelloop  Zeeland Refinery Nisse   i.s.m. AV'56, Wedstrijd- en Trimloop
         
Mei Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
Vr 10 Griffioenloop Wijkver. Griffioen Middelburg i.s.m. Dynamica, Trimloop
Za 11 Meidoornloop Zaklopers Nisse i.s.m. AV'56, Trimloop
Vr 17 ZLM Don Stadsloop  Dynamica  Middelburg  Wedstrijd- en Trimloop 
Vr 31  Schellachloop  Dynamica  Middelburg  Trimloop 
         
Juni Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
Di 04 Sasloop AV'56 Goes Trimloop, alleen eigen leden
Vr 07 Gaperloop  Gonzales Running  Gapinge  Trimloop 
         
Juli Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
Di 02  1e Zomerloop De Wielingen  IJzendijke  Trimloop 
Wo 03  Str. Loop Zoutelande  Dynamica  Zoutenlande Wedstrijd- en Trimloop
Di 09  2e Zomerloop De Wielingen Aardenburg  Trimloop 
Wo 10  Sportvisserloop AV'56 Yerseke Wedstrijd- en Trimloop
Di 16 3e Zomerloop De Wielingen Nieuwvliet Trimloop
Wo 17 Str. loop Westkapelle Dynamica Westkapelle Wedstrijd- en Trimloop
Di 23 4e Zomerloop De Wielingen Retranchement Trimloop
Wo 24 Hotel Bom Bokaal Delta sport Burgh Haamstede Wedstrijd- en Trimloop
Di 30 5e Zomerloop De Wielingen  Groede Trimloop
Wo 31   Boulevardloop Dynamica Vlissingen Wedstrijd- en Trimloop
         
Augustus Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
Vr 02 De Vogel Strandloop AV Flakkee Ouddorp Wedstrijd- en Trimloop
Di 06 6e Zomerloop De Wielingen Cadzand Bad Trimloop
Za 10 ZK 15 km Wolphaartsdijk AV'56 Wolphaartsdijk Wedstrijd- en Trimloop
Di 13 7e Zomerloop De Wielingen Zuidzande Trimloop
Za 24 Halve Marathon Delta sport Westerschouwen Trimloop
Wo 28 Kreekloop AV Scheldesport Terneuzen Trimloop
Vr 30 Kapelleloop Kapelle Kapelle i.s.m. AV'56, Wedstrijd- en Trimloop
         
September Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
Vr 06 WEA stadsloop AV'56 Goes Wedstrijd- en Trimloop
Vr 20 Poelbosloop AV'56 Goes Trimloop voor schooljeugd
         
Oktober Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
Za 05 Marathon Zeeland St. Mar. Zeeland Burgh Haamstede Trimloop
Za 05 Clingse bosloop RKHAV Kapellebrug Trimloop
Za 19 Singelloop Dynamica Middelburg Wedstrijd- en Trimloop
Zo 20 Dwars door de Zwingeul De Wielingen Cadzand Wedstrijd- en Trimloop
Za 26 Scheldesportloop AV Scheldesport Terneuzen Trimloop
         
November Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
Za 02 Moerschanscross (1e cross Crosscompetitie VZA) RKHAV Hulst Wedstrijd- en Trimloop
Za 09 Mosselloop Delta sport Haamstede Wedstrijd- en Trimloop
Za 16  Hobbeldebobbel Dynamica Zoutelande Wedstrijd- en Trimloop
Za 16 Tieleman Keukens Run ZK 10 km AV Flakkee Middelharnis Wegwedstrijd en Trimloop
Zo 17 1e Natuurloop  De Wielingen Cadzand Trimloop
Za 23 Elderschanscross (2e cross Crosscompetie VZA) De Wielingen Aardenburg Wedstrijd- en Trimloop
Zo 24 Zakloop Zaklopers Nisse i.s.m. AV'56, Trimloop
         
December Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
Za 07 Den Inkelcross (3e cross Crosscompetitie VZA)  AV'56 Kruiningen Wedstrijd- en Trimloop
Zo 08 Jules Limited loop De Wielingen Breskens Trimloop
Do 26 Kerstloop Dynamica Dishoek Trimloop
Za 28 Eindejaarscross Sch.ver. Zws.-vl. Axel i.s.m. AV Scheldesport, Trimloop
Di 31 Tankloop Dynamica Westkapelle Trimloop
Di 31 Oliebollenloop AV'56 Goes Alleen eigen leden
Di 31  2e Natuurloop De Wielingen Nieuwvliet Trimloop
         
  2025      
         
Januari Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
         
         
Februari Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen
         
         
Maart Evenement Organisatie Lokatie Opmerkingen